2 рік навчання

Перелік дисциплін 2 рік навчання

Освітні компоненти НПП, які забезпечують викладання освітнього компоненту

Обовязкові освітні компоненти загальної підготовки

Іноземна мова Глушковецька Н. А., к.філолог.н., ст. викладач,

Федькова І. А., к.філолог.н., ст. викладач.

Філософія  Сулятицька Т. В., к.філос.н., доцент.
Соціально-правові студії Антон НАЙЧУК, кандидат філософських наук,
доцент кафедри політології та філософії, доцент;Володимир АДАМОВСЬКИЙ, кандидат історичних наук, доцент кафедри археології, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, доцент.

Обов’язкові освітні компоненти професійної підготовки

Управління у сфері фізичної культури і спорту Зубаль М. В. к.фіз.вих., доцент,

Коробчук В. П., викладач, професіонал-практик, заслужений тренер України з футболу, тренер-викладач з футболу в обласному центрі «Інваспорт», член правління Кам’янець-Подільської федерації футболу.

Теорія і методика фізичного виховання Юрчишин Ю. В., к.фіз.вих., доцент.
Теорія і методика легкої атлетики Василь ЛІЩУК, ЗТУ, доцент кафедри легкої
атлетики з методикою викладання;Леонід ГУРМАН, доцент, кандидат педагогічних
наук, завідувач кафедри легкої атлетики з
методикою викладання;Андрій ЛАДИНЯК, викладач кафедри легкої
атлетики з методикою викладання;Олег ВЕРГУШ, викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання.
Гігієна фізичної культури і спорту Евеліна ЖИГУЛЬОВА, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медикобіологічних основ фізичного виховання, доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації та медикобіологічних основ фізичного виховання.
Навчальна практика з легкої атлетики Ліщук В. В., доцент, заслужений тренер України з легкої атлетики.

Вибіркові освітні компоненти

Основи нормативного забезпечення у сфері фізичної культури і спорту Алєксєєв О. О., к.пед.н., ст. викладач, суддя міжнародної категорії з настільного тенісу,

Силова підготовка в системі спортивного тренування Вадим ГОНШОВСЬКИЙ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання;

Вадим ВОРОНЕЦЬКИЙ, кандидат педагогічних
наук, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання;

Сергій ПОТАПЧУК, викладач кафедри легкої
атлетики з методикою викладання;

Тетяна МЕЛЬНИК, викладач кафедри легкої
атлетики з методикою викладання.

Теорія і методика плавання Зубаль М. В. к.фіз.вих., доцент,

Райтаровська І. В., ст. викладач.

Фітнес-технології ((силовий фітнес, аеробіка, ментальний фітнес, аквафітнес, функціональний тренінг) Боднар А. О., к.пед.н., доцент
Рухливі ігри в системі спортивного тренування Гуска М. Б., к.фіз.вих., доцент, заслужений тренер  України з боротьби на поясах, суддя міжнародної категорії з боротьби на поясах “Алиш”,

Мазур В. Й., викладач, суддя національної категорії з боротьби на поясах “Алиш”, суддя міжнародної категорії з Айкідо.