Чемпіонат України з Українського рукопашу «Спас»

Уперше в м. Кам’янець-Подільський 08-10 грудня 2023 року відбувся Чемпіонат України з Українського рукопашу «Спас». У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької та Хмельницької областей.

Організатором та ведучим чемпіонату був голова ГО «Школи Традиційних Бойових Мистецтв», магістрант факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Андрій ГАДАЙ.  Варто зазначити, що Андрій також був тренером команди, яка представляла нашу область.

Окрім цього у складі команди виступала здобувачка першого курсу першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти  спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), FK1-B23 групи Єлізавєта ЩЕГЛЮК, яка виборола І місце у розділі «Боротьба навхрест» і стала чемпіонкою України з цього виду спорту.

Вітаємо і пишаємось нашими здобувачами і бажаємо подальших досягнень та перемог!