Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

03-09 грудня 2023 року в м. Тарту, Естонія проходив Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.
До складу збірної команди України увійшла представниця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, студентка факультету фізичної культури, спеціальності 017 Фізична культура і спорт, FKS1-M22 групи, майстер спорту України міжнародного класу Людмила Бичок.
У надзвичайно запеклій боротьбі з представницею збірної Німеччини наша спортсменка виборола золоту медаль у присіданнях, подолавши 202,5 кг! У жимі Людмила підкорила 120 кг і завоювала бронзову медаль, поступившись лише 2,5 кг та 5 кг спортсменкам з Великобританії та Фінляндії відповідно. У тязі підняті 212,5 кг, нажаль, були відмінені журі через технічну помилку у виконанні. Тому 205 кг у цій вправі до суми, яка склала 527,5 кг і 4е місце у загальному заліку.
Підготувала спортсменку викладач кафедри спорту і спортивних ігор Мельник Тетяна Григорівна.