ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ СЕРЕД МОЛОДІ ДО 23 РОКІВ

У німецькому Потсдамі завершилась індивідуальна першість в рамках чемпіонату Європи серед молоді до 23 років. Чудовий виступ продемонструвала українська збірна – в скарбничці нашої команди одразу 4 нагороди, з них дві золоті.

Другий змагальний день приніс нашій команді ще три нагороди. У категорії до 78 кг звання чемпіонки Європи здобула Юлія Курченко, здобувачка вищої освіти факультету фізичної культури (групи FK2-B21). У стартовому раунді українка больовим прийомом на руку здолала німкеню Будденкотте, після чого у чвертьфіналі завдяки «Ваза-арі» і утриманню здолала хорватку Якус.

У півфіналі наша дзюдоїстка легко розібралася з латвійкою Долгілевіцею, а у фіналі всього за 24 секунди перемогла місцеву спортсменку німкеню Ігл. Для Юлії ця нагорода стала третьою на рівні континентальних чемпіонатів. До цього українка мала дві бронзи юніорського чемпіонату Європи.

Вітаємо спортсменку та тренерів із видатною перемогою!