Зональні обласні Студентські ігри серед закладів вищої освіти 2023 року з тенісу настільного

15.11.2023 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка були проведені зональні обласні Студентські ігри серед закладів вищої освіти 2023 року з тенісу настільного.

Змагання проводились за олімпійською системою з визначенням усіх місць у 5 розрядах (одиночний розряд чоловіки, жінки; парний розряд – чоловіки, жінки і змішаний парний розряд).

1. Змагання в особистому розряді серед жінок, (1 і 2) місце.
  2. Змагання в особистому розряді серед чоловіків, (1 і 2) місце.
  3. Змагання в парному розряді серед жінок, (1) місце.
  4. Змагання в парному розряді серед чоловіків, (1) місце.
  5. Змагання в змішаному парному розряді, (1 і 2) місце.

В змаганнях взяли участь команди ЗВО:

– Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

– Харківського національного університету внутрішніх справ;

– Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»;

– Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».

До складу збірної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка входили здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури:

1. Назар ТРЕТЯК студент FKS1-B21 групи (МСУ).
  2. Дмитро ЯРЕМЧУК студент FKS1-М22 групи (МСУ).
  3. Ярослава ПРИХОДЬКО студентка FKS1-М23 групи (МСУ).
  4. Соломія БРАТЕЙКО студентка FK1-М22 групи (МСУМК).

За результатами обласних Студентських ігор серед закладів вищої освіти 2023 року з тенісу настільного команда Кам’янець-Подільського національного університету впевнено посіла перше місце не програвши жодної партії своїм суперникам.