Командні змагання з тенісу настільного між здобувачами вищої освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка за підтримки президента України «ПЛІЧ-ОПЛІЧ»

5 жовтня 2023 р. на базі спортивної зали № 7 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися командні змагання з тенісу настільного між здобувачами вищої освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка за підтримки президента України «ПЛІЧ-ОПЛІЧ».

Змагання проводилися з вибуванням (після двох поразок) з визначенням зайнятих місць.

Перше місце зайняла команда здобувачів вищої освіти другого освітнього ступеня «магістр» факультету фізичної культури у складі Олега Ковтуна (FK2-M22)  та Івана Гнатія (FKS2-M23).

Друге місце зайняла команда здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеня «бакалавр» історичного факультету у складі Сергія Джурилюка (IstP2-B21)  та Петра Нікори (IstP2-B21).

Третє місце посіла команда здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізичної культури у складі Дмитра Волошина (FK2-B22)  та Дмитра Самусєва (FKS1-B22).

Організацію та проведення змагань було забезпечено науково педагогічними працівниками кафедри спорту і спортивних ігор (головний суддя Олександр Алєксєєв, головний секретар Ірина Райтаровська).