Розпочалась асистентська практика магістрів

02 жовтня 2023 року відбулась настановна конференція для здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» денної та заочної форм навчання спеціальності 017 Фізична культура і спорт, які розпочинають проходити «Виробничу педагогічну асистентську практику» на факультеті фізичної культури К-ПНУ.

Під час конференції Микола Прозар, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, керівник практики з фаху, продемонстрував здобувачам у формі презентації мету, завдання, терміни практики, розподіл за керівниками, перелік компетентностей та програмних результатів навчання, формування яких передбачено ОПП «Тренер з видів спорту»; ознайомив із курсом у системі Moodle та іншими додатковими матеріалами; розповів про зміст практики, перелік видів робіт, які повинні виконати практиканти за чотири тижні. До конференції долучились також Геннадій Бесарабчук, завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіти, керівник з педагогіки; Наталія Панчук, доцент кафедри психології освіти, керівник з психології; керівники від кафедр спорту і спортивних ігор та теорії і методики фізичного виховання. Кожен з керівників розповів про специфіку виконання завдань, які передбачені робочою програмою «Виробничої педагогічної асистентської практики».

Успіхів практикантам у реалізації професійних практичних завдань!