1 рік навчання

Перелік дисциплін 1 рік навчання

Освітні компоненти НПП, які забезпечують викладання освітнього компоненту

Обовязкові освітні компоненти загальної підготовки

Українська мова (за професійним спрямуванням) Людмила МАРЧУК., доктор філологічних наук,
професор, завідувач кафедри української мови;Ладиняк Н. Б., к.філолог.н., доцент;Шевчук З. С., к.філолог.н., ст. викладач.
Історія та культура України Кліщинський П. О., к.і.н., ст. викладач;

Андрій ЗАДОРОЖНЮК, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, доцент

Сучасні інформаційні технології Моцик Р. В., к.пед.н., доцент.
Іноземна мова Глушковецька Н. А., к.філолог.н., ст. викладач,

Федькова І. А., к.філолог.н., ст. викладач.

Обовязкові освітні компоненти професійної підготовки

Історія фізичної культури Боднар А. О., к.пед.н., доцент
Вступ до спеціальності Алєксєєв О. О., к.пед.н. ст. викладач, суддя міжнародної категорії з настільного тенісу.
Анатомія людини з основами спортивної морфології Заікін А. В., к.пед.н., доцент, заслужений тренер України з пауерліфтинку.
Біохімія Совтисік Д. Д., к.б.н., доцент.
Спортивні та національні види боротьби Гуска М. Б., к.фіз.вих., доцент, заслужений тренер  України з боротьби на поясах, суддя міжнародної категорії з боротьби на поясах “Алиш”,

Мазур В. Й., викладач, суддя національної категорії з боротьби на поясах “Алиш”, суддя міжнародної категорії з Айкідо.

Психолого-педагогічні аспекти в спорті Козак Є. П., к.пед.н., доцент,

Мисів В. М., к.фіз.вих., доцент.

Медичні основи фізичної культури і спорту Чаплінський Р. Б., к.мед.н., доцент.
Адаптивний спорт Стасюк В. А., к.фіз.вих., ст. викладач,

Коробчук В. П., викладач, професіонал-практик, заслужений тренер України з футболу, тренер-викладач з футболу в обласному центрі «Інваспорт», член правління Кам’янець-Подільської федерації футболу.