Фінальні змагання з дзюдо за програмою ХІХ літньої Універсіади України

25-27 квітня 2024 р. у м. Тернопіль на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу, проводилися фінальні змагання з дзюдо за програмою ХІХ літньої Універсіади України, де брали участь студенти 40 закладів вищої освіти із 16 регіонів України – м. Київ, Львівської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Харківської, Запорізької, Чернівецької, Волинської, Сумської, Тернопільської, Житомирської, Полтавської областей.

Збірна Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у складі 23 здобувачів та випускників факультету фізичної культури та навчально-наукового інституту української філології та журналістики .

Завдяки спільних зусиль керівництва факультету фізичної культури доцента Івана Стасюка та тренерів ДЮСШ “Юний спартаківець” м. Київ та ДЮСК «Дзюдо Новатор» м. Хмельницький за підсумками двох днів змагань в загально-командному заліку наші дзюдоїсти стали срібними призерами (1098 очок).

Чемпіонами XІX літньої Універсіади України з дзюдо стали Семченко Діана, група FK1-B22 (в/к понад 78 кг); Дуньямалієв Заур, група FKS1-B22 (в/к до 100 кг).

Срібні медалі вибороли Семенченко Катерина, група FK2-B21 (в/к до 78 кг); Вовк Антон, група FK2-B21 (в/к до 60 кг); Рось Артем, група FK1-М23 (в/к до 73 кг); Нурієв Каріім, група FK2-B20 (в/к до 100 кг), Даіаурі Важа (в/к понад 100 кг).

Бронзовими призерами стали Штефаняк Юлія, група FK1-B22 (в/к до 52 кг); Щеглюк Єлізавета, група FK1-B23 (в/к понад 78 кг); Дубіна Гліб, FK2-B22 (в/к до 66 кг); Короп Руслан, група FKS1-B21 (в/к до 73 кг); Леонтьєв Вадим, група FKS1-М23 (в/к до 81 кг); Ярошенко Федір, група FK1-B22 (в/к понад 100 кг).

У командному заліку чоловічі збірні вибороли срібні та бронзові медалі, а жіноча − срібні.

Залікові бали також принесли: Коваль Ілля, група FKS1-B21 – 5 місце (25 очок); Гончарук Матвій, група FK1-B23 – 5 місце (25 очок); Казик Тетяна, група Zh1-22 – 5 місце (25 очко).

Команду супроводжувала старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Ірина Райтаровська.