Український рукопаш «Спас» – Вогонь нації: 3 сезон «Пам’яті Миколи Томайчука»

27-28 квітня 2024 року у нашому місті відбувся відкритий Чемпіонат Західної України з Українського рукопашу «Спас» – Вогонь нації: 3 сезон, присвячений пам’яті Захисника України Миколи Томайчука, позивний “Танцор “.

У змаганнях взяли участь 200 учасників з Київської, Вінницької, Хмельницької областей та м. Кам’янця-Подільського.

Чемпіонат проводився з 5-ти розділів: Рукопаш Спас, “Козацька боротьба (греплінг)”, Штовхач, Ножовий та Шабельний бій.

Родзинкою змагань був турнір напівпрофесійних боїв, де досвідчені спортсмени могли показати свій потужний рівень підготовки з Українського рукопашу «Спас». Усі учасники турніру були нагороджені пам’ятними призами та нагородами.

Організатором та ведучим чемпіонату був Голова громадської організації «Школи Традиційних Бойових Мистецтв України», тренер команди рукопашу «Спас», магістрант факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Андрій ГАДАЙ, головним секретарем – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Майя ЗУБАЛЬ, суддівська колегія складалась зі студентів та випускників КПНУ ім. Івана Огієнка.

Наші юні кам’янецькі козаки під керівництвом свого тренера Андрія ГАДАЯ вибороли низку нагород, а саме 30 – золотих , 18 – срібних, 5 –  бронзових медалей, а також чотири спортсмена отримали кубки за найкращі поєдинки та найшвидший нокаут (4 сек).

Вітаємо і пишаємось нашими здобувачами і бажаємо подальших досягнень та перемог!