Відкритий чемпіонат Хмельницької області з Українського рукопашу “СПАС” – “Вогонь Нації ” присвячений захисникам України та пам’яті загиблих героїв України

3-5 листопада 2023 року на базі факультету фізичної культури Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка, за сприяння кафедри спорту і спортивних ігор, відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з Українського рукопашу “СПАС” – “Вогонь Нації ” присвячений захисникам України та пам’яті загиблих героїв України. Організатори змагань: Андрій Гадай – головний суддя, здобувач вищої освіти, другого магістерського рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт, голова ГО «Школа Традиційних Бойових Мистецтв України» та Хмельницької обласної федерації «Спас»; Майя Зубаль – головний секретар, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, здобувачі та випускники факультету фізичної культури: Єлізавета Щеглюк, Олена Семаш, Денис Лемешов та ін.
В змаганнях взяли участь 100 спортсменів з різних міст та областей України віком від 6 до 23 років, а саме команди:
– Козацько Лицарський Клуб – м. Фастів, Київська область, тренер Олег Чернишенко!
– СК “Барс” – м. Бар, тренери Вадим Заболотний та Денис Лемешов!
– Самсон право – м. Хмельницький, тренер Гаррій Осєдлевич!
– Школа Бойового Гопака імені Б. Хмельницького – м. Хмельницький, тренер Тарас Ткач!
– JJ team – м. Кам’янець – Подільський, тренер Олександр Давидов!
– У-Вей – м. Кам’янець-Подільський, тренер Богдан Войцехівський!
Та команда організаторів – Школа Традиційних Бойових Мистецтв України “СПАС”, тренер Андрій Гадай!
Змагання пройшли в гарній та дружній атмосфері, юні спортсмени показали гарну підготовку та справжню козацьку силу і волю до перемоги!!!
На змаганнях аніматорами проводився збір коштів, які будуть передані нашим захисникам.