Інтелектуально-виховний захід «Я люблю Україну»

Я люблю Україну!

19 жовтня 2023 року у 216 аудиторії головного корпусу К-ПНУ відбувся інтелектуально-виховний захід «Я люблю Україну». У межах проходження «Виробничої педагогічної асистентської практики» студенти-практиканти СВО «магістр» ОПП «Тренер з видів спорту» організували та провели патріотичний конкурс, який був спрямований на поглиблення знань з історії, культури, звичаїв та традицій українського народу, розвиток творчого мислення у здобувачів, формування навичок роботи в команді, виховання почуття гордості за виданих українців, розвитку патріотизму та вдячності.

У конкурсі взяли участь:

– здобувачі СВО «магістр» спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Юлія ПЕТРОВА, Айгюн САЛМАНОВА, Максим ПАНЧУК – організатори та ведучі конкурсу);

– здобувачі СВО «бакалавр» спеціальності 017 Фізична культура і спорт (команди «жовтого», «синього» секторів та глядачі);

– науково-педагогічні працівники кафедри спорту і спортивних ігор (Майя ЗУБАЛЬ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Ірина РАЙТАРОВСЬКА, старший викладач – журі конкурсу; Микола ПРОЗАР, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, керівник практики з фаху);

– Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, керівник практики з педагогіки.

Програма виховного заходу складалась з інтелектуальних конкурсів патріотичного спрямування. Здобувачів вищої освіти активно проявили свої творчі, розумові здібності під час розгадувань загадок на розвиток логіки, роботи зі стародавніми прислів’ями та приказками, озвучувань імен відомих постатей, які демонструвались на екрані, відгадування найпопулярніших українських пісень за мелодією, демонстрації знань з історії, філософії та культури України, написання творчого завдання «Звернення до Президента України» та інше. Музичний та наочний супровід лише додав колориту до атмосфери проведеного заходу.

Радісні, заклопотані, вольові та справедливі студенти проявили під час конкурсу найщиріші емоції та захват. Чого наразі ми зараз усі потребуємо. Виховувати молоде покоління у дусі патріотизму та незалежності – першочергове завдання будь-якого закладу освіти. Адже за ними усвідомлене прагнення розвитку нашої країни у всіх сферах діяльності, майбутнє без московщини та агресії!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!