Першість К-ПНУ імені Івана Огієнка з рухливих ігор «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

02.10.2023 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відповідно до плану спортивно-масових заходів факультету фізичної культури, кафедри спорту і спортивних ігор в університеті було проведено першість К-ПНУ з рухливих ігор «Веселі старти» за підтримки президента України «Пліч-о-пліч».

У змаганнях взяли участь збірні команди першого та другого курсів факультету фізичної культури, фізико-математичного факультету та природничого факультету.

У результаті проведення змагань місця розподілились наступним чином:

– І місце посіла збірна команда 1 курсу FKS1-B23 групи, факультету фізичної культури;

– ІІ місце посіла збірна команда 2 курсу FKS1-B22 групи, факультету фізичної культури;

– ІІІ місце посіла збірна команда природничого факультету;

– ІV місце посіла збірна команда фізико-математичного факультету.

Підводячи підсумки змагань хотілося б подякувати профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку.

Суддівство змагань забезпечували здобувачі вищої освіти:

– Марія Романенко  (ведуча змагань);

– Олексій Погомій (суддя змагань);

– Гончар Іван (суддя змагань);

– Товстокоров Вадим (суддя змагань);

– Грель Владислав (суддя змагань);

– Гуменюк Микола (суддя змагань).