З 25 по 29 вересня 2023 р проходив турнір  «КУБОК РЕКТОРА» з міні-футболу серед факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Участь у спортивних змаганнях брали команди:

Факультету фізичної культури (І курс), фізико-математичного факультету, історичного факультету, природничо-економічного факультету, факультету  фізичної культури (ІІ курс), факультету фізичної культури (ІІІ курс),  факультету фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія).

Команди було розділено на дві групи:

Група «А»:

– Факультет фізичної культури (І курс);

– Фізико-математичний факультет;

– Історичний факультет.

Група «Б»:

– Природничо-економічний факультет;

– Факультет  фізичної культури (ІІ курс);

– Факультет фізичної культури (ІІІ курс);

– Факультет фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія).

На груповому етапі у групі «А» були зафіксовані наступні результати:

Факультет фізичної культури (І курс) – Фізико-математичний факультет 1 : 3.

Фізико-математичний факультет – Історичний факультет 5 : 1.

Історичний факультет – Факультет фізичної культури (І курс)  2 : 4.

У групі  «Б» ігри закінчились з наступними результатами:

Факультет фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія) – Факультет фізичної культури (ІІІ курс)  3 : 2.

Природничо-економічний факультет – Факультет  фізичної культури (ІІ курс) 4 : 1.

Природничо-економічний факультет – Факультет фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія) 3 : 1.

За підсумками групового етапу у півфіналах зустрілись наступні пари команд.

Природничо-економічний факультет – Факультет фізичної культури (І курс) 2 : 3.

Фізико-математичний факультет – Факультет фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія)  1 : 4.

У грі за третє місце сильнішою виявилась команда Фізико-математичного факультету яка перемогла своїх колег з  природничо–економічного факультету і здобула бронзові нагороди.

«Кубок Ректора» 2023 з міні-футболу здобула команда факультету фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія) яка у фіналі з переконливим рахунком 4 : 0 обіграла команду факультет фізичної культури (І курс).

За підсумками турніру «КУБОК РЕКТОРА» виборола збірна команда факультету фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія), срібним призером стала команда  факультету фізичної культури (І курс), бронзові нагороди здобули гравці фізико-математичного факультету.

Переможці та призери  турніру  отримали кубок та солодкі призи.