Першість К-ПНУ з паркового волейболу серед жіночих команд присвячена «Міжнародному дню студентського спорту»

14 вересня 2023 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка була проведення першість Університету з паркового волейболу серед жіночих команд присвячена «Міжнародному дню студентського спорту».

У змаганнях взяли участь дві команди.

Змагання першості К-ПНУ імені Івана Огієнка з паркового волейболу серед жіночих команд проводилися за коловою системою,  з п’яти партій до трьох перемог. Місця команд визначалися за найбільшою кількістю очок:

– за виграш з рахунком  3:0 та 3:1 – 3 очки;

– за виграш з рахунком  3:2 – 2 очки;

– за поразку з рахунком  2:3 – 1 очко;

– за поразку з рахунком  0:3 та 1:3 – 0 очок;

– за неявку – мінус  1 очко.

У разі однакової кількості набраних очок двома (або більше) командами місця визначалися:

– за кращим співвідношенням виграних та програних партій у всіх зіграних іграх;

– за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів у всіх зіграних партіях;

– за результатом особистих матчів між спірними командами.

У результаті проведення змагань місця розподілилися наступним чином:

– І місце посіла збірна команда фізико-математичного та педагогічного факультетів, склад команди: Галина Ковальчук (капітан), Ангеліна Няньчур, Анжела Шаршон та Вікторія Іванова;

– ІІ місце посіла збірна команда факультету фізичної культури, склад команди: Руслана Лівінець (капітан),  Діана Грубеляс, Олександра Гаврилюк та Вікторія Сокальська.

На жаль, у першості К-ПНУ з паркового волейболу взяли участь лише 2 команди.

Для виявлення кращої команди Університету з паркового волейболу необхідно було зіграти 5 партій.

Першу партію виграла збірна команда факультету фізичної культури, другу партію – збірна команда фізико-математичного та педагогічного факультетів, третю партію – збірна команда факультету фізичної культури, четверту партію – відповідно збірна команда фізико-математичного та педагогічного факультетів.

У п’ятій вирішальній партії перемогу з рахунком 15:10 здобула збірна команда фізико-математичного та педагогічного факультетів.

Команда, яка посіла І місце, була нагороджена кубком та грамотами. Команди, які посіли ІІ та ІІІ  місця, були нагородженні грамотами.

Підводячи підсумки змагань, хотілося б подякувати профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку.

Кафедра спорту і спортивних ігор