ЮНІОРСЬКИЙ КУБОК ЄВРОПИ З ДЗЮДО

24-25 червня 2023 року відбувся черговий етап юніорського Кубку Європи з дзюдо. Єдиною представницею України на цих змаганнях була здобувачка вищої освіти факультету фізичної культури, групи FK2-B21, Юлія Курченко (в/к до 78 кг), якій вдалося вибороти золото.

Наша дзюдоїстка розпочала свій турнірний шлях одразу зі стадії півфіналу, де іппоном перемогла іспанку Воло Мачін. Після цього у поєдинку за золото Юлія завдяки кидку на «Ваза-арі» здолала француженку Версміссе.

Щиро вітаємо нашу спортсменку з успішним виступом! Бажаємо нових успіхів та перемог! Відзначимо, що вже наступного тижня 1-2 липня в Словенії відбудеться черговий етап Кубку Європи, в якому візьме участь українська збірна потужним складом.

Кафедра спорту і спортивних ігор