Захист курсових робіт зі спортивно-педагогічного вдосконалення здобувачів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

08 червня 2023 року на кафедрі спорту і спортивних ігор відбувся захист курсових робіт зі спортивно-педагогічного вдосконалення здобувачів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) у змішаному форматі (в аудиторії 222а та на платформі Google Meet).

Голова комісії: Майя ЗУБАЛЬ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент.

Члени комісії: Олександр АЛЄКСЄЄВ, доктор педагогічних наук, доцент;  Андрій ПЕТРОВ, кандидат педагогічних наук, викладач.

Студенти прийняли активну участь у захисті своїх курсових проєктів. З доповідями виступили:

– Корник Олена;

– Котан Микола;

– Стецюк Вадим;

– Беркещук Микола;

– Луцев Вячеслав;

– Іванов Владислав;

– Мельник Максим;

– Власов Валентин;

– Зюбрицький Денис;

– Баліна Софія;

– Боровіков Андрій;

– Пасічник Артур.

Здобувачі вищої освіти не лише захистили результати своїх досліджень, але й активно долучились до обговорення проєктів одногрупників, особливо активними були спортсмени високої кваліфікації, які ділились професійним досвідом. Захист курсових робіт пройшов успішно, робота здобувачів оцінена відповідно до їх результатів їх старань.

Кафедра спорту і спортивних ігор