Вишиванка – щит українського народу!

18 травня 2023 року у День вишиванки кафедра спорту і спортивних ігор долучилась до університетського флешмобу та провела інтелектуальний семінар на тему «Історія та значення вишиванки у Подільському краї».

Всесвітній день вишиванки щорічно відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч свято припало на 18 травня – це саме та пора, коли барвистість українських садків та запах заквітчаного бузку вражають своєю красою, коли травневий вітер нагадує про те, за що ми боремось і що ми цінуємо. Вишиванка – це не лише символ нашого народу, це щит, який у кожного з нас в душі, закладений силою роду.

З метою популяризації української культури та просвітництва, викладачами кафедри спорту і спортивних ігор був організований інтелектуальний семінар, під час якого обговорювалась історія подільської вишивки. Окрім цього усі взяли участь у фото-флешмобі та ознайомились з експонатами вишивок, які розміщені у холі головного корпусу К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Бережемо та розвиваємо культуру України! Вдячні усім захисниками, які боронять нашу землю! Пам’ятаємо героїв!

Кафедра спорту і спортивних ігор