Студенти К-ПНУ судять змагання з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»

Студенти К-ПНУ судять змагання

02 листопада 2022 р. в Університеті Огієнка відбулися міські змагання з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт», які були присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю. У змаганнях взяли участь понад 20 студентів Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Організацію і суддівство змагань здійснювали здобувачів вищої освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка факультету фізичної культури під керівництвом старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор Алєксєєва О. О.

Головний суддя: Олександр Алєксєєв, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор.

Головний секретар: Іванна Рудой, студентка FK1-M22 групи.

Ведучі судді: Дмитро Базюк, студент FK1-M22 групи, Олег Ковтун, студент FK1-M22 групи, Микола Котан, студент FK1-B19 групи, Віталій Бойко, студент FKS1-B21 групи, Владислав Кривий, студент FKS1-B21 групи, Максим Швець, студент FKS1-B21 групи, Дмитро Волошин, студент FK2-B22 групи.

Результати змагань серед юнаків:

1 місце – Олександр Небельський;

2 місце – Михайло Гаврилюк;

3 місце – Олександр Зарванський.

Результати змагань серед дівчат:

1 місце – Яна Цупа;

2 місце – Анастасія Кудринецька;

3 місце – Іванна Бевз.

Здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету фізичної культури здобули важливий досвід в організації проведення змагань з настільного тенісу та суддівській практиці зі спортсменами з обмеженими можливостями.

Начальник Хмельницького регіонального центру «Інваспорт» Тетяна Ольхова особисто дякує адміністрації університету та кафедрі спорту і спортивних ігор за надану можливість та підтримку у проведенні таких важливих змагань на передодні Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Олександр Алєксєєв,

старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор.