У К-ПНУ завершився перший етап творчих конкурсів на місця державного та регіонального замовлення

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Іван Огієнка завершився перший етап творчих конкурсів на місця державного та регіонального замовлення на основі повної загальної середньої освіти для абітурієнтів, які вступають на спеціальності (освітні програми) 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) і 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр», яка проходила з 1 по 18 липня.

Участь в основній сесії взяло 90 учасників. Зокрема, на спеціальність (освітні програми) 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) – 68 вcтупників, на 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) – 22.

Нагадаємо, що триває реєстрація на творчі конкурси на ці ж спеціальності, але за кошти фізичних та юридичних осіб. Зареєструватися можна, надіславши перелік документів в електронному вигляді на пошту Приймальної комісії pk_kpnu@kpnu.edu.ua. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, обрану спеціальність (освітню програму) та контактний номер телефону.

До листа прикріпити відскановані документи:

  • заповнену заяву (завантажити);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (1 Мб для фотокарток в електронній формі, рекомендований формат jpeg, png);
  • довідку закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти в разі відсутності інформації про здобутий документ про повну загальну середню освіту в ЄДЕБО.

Вступники за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» додатково подають медичну довідку за формою № 086-о.

Вступників, які проходять творчі конкурси, допускають до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою (яку отримують у день проведення творчого конкурсу) та наявності медичної довідки за формою № 086-о (для спеціальності 017 «Фізичка культура і спорт»).

Творчі конкурси на спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) і 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за кошти фізичних осіб проходитимуть з 09 по 16 серпня.

Будемо раді бачити вас у стінах нашого славетного вишу!

Пресцентр

Приймальна комісія