Захист курсових робіт зі спортивно-педагогічного вдосконалення

2 грудня 2021 року о 13.00 за допомогою системи Google Meet відбувся захист курсових робіт зі спортивно-педагогічного вдосконалення здобувачів вищої освіти 4 курсу FKS1-B18 групи спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Теоретичні дослідження проводились здобувачами на актуальні теми у сфері діяльності з різних видів спорту, які профілюються на кафедрі спорту і спортивних ігор. Аналіз виконаних робіт та доповідей студентів показав достатній рівень теоретичних знань з обраного виду спорту.

Попередньо усі роботи вчасно були завантажені у систему Moodle та перевірені на плагіат. Зовнішнє оформлення та зміст курсових робіт відповідають методичним рекомендаціям та вимогам Університету.

Здобувачі вищої освіти активно обговорювали дослідженні теми, ділились власними думками та спостереженнями, пропонували різні шляхи удосконалення навчально-тренувального процесу з обраного виду спорту, демонстрували обізнаність у рамках дослідження та підготовленість до його захисту.

Усі курсові роботи зі спортивно-педагогічного вдосконалення були успішно захищені та відповідно оцінені.