Пляжний волейбол. Обласні ігри

30 – 31 травня 2016 року на території Хмельницького міського пляжу відбулися змагання з волейболу пляжного серед чоловічих та жіночих команд за програмою обласних Спортивних ігор серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут.

Національний університет представляли: Жінки: Олександра Матвійчук та Діана Паламарчук (тренер Валерій Дорош), які вибороли золоті нагороди; а чоловіки: Олег Белінський та Юрій Рудковський (тренер Микола Прозар), стали бронзовими призерами!

У змаганнях взяли участь студенти-спортсмени вишів області: Хмельницького національного університету (чоловіча та жіноча команди), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (чоловіча та жіноча команди), Подільського державного аграрно-технічного університету (чоловіча та жіноча команди), Хмельницького університету управління і права (чоловіча та жіноча команди), Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (жіноча команда), Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (чоловіча та жіноча команди), Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (жіноча команда).

У запеклій боротьбі призові місця здобули наступним чином:

• серед чоловічих команд:

І місце – Хмельницький національний університет;

ІІ місце – Подільський державний аграрно-технічний університет;

ІІІ місце – Кам’янець-Подільський національний університет імені    Івана Огієнка;

• серед жіночих команд:

І місце – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;

ІІ місце – Хмельницький національний університет;

ІІІ місце – Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

фото взято із сайту http://osvitasport.km.ua/