Стасюк Вадим Анатолійович

Народився 10 лютого 1982 р. в місті Кам’янець – Подільському Хмельницької області.

З вересня 1988 р. по липень 1997 р. навчався в Кам’янець – Подільській загальноосвітній школі № 10, де й одержав атестат про неповну середню освіту (9 класів).

Після закінчення 9 класів в 1997 р.  вступив на навчання  в Кам’янець – Подільський коледж харчової промисловості, який закінчив  у березні 2001 р. одержавши диплом техніка – технолога харчової промисловості.

У вересні 2001 р. вступив на факультет фізичної культури Кам’янець – Подільського державного університету, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.  Фізична  культура »,  який закінчив у червні
2005 р. і отримав диплом спеціаліста. В складі студентської команди ставав неодноразовим володарем Кубку хмельницької області, займав призові місця в чемпіонаті області. Виступаючи в чемпіонаті України серед студентських команд у 2003 році став срібним призером, а у 2004 році бронзовим призером, і згідно норм та вимог “класифікаційної таблиці” отримав  спортивний розряд КМС з футболу.

З 1 вересня 2005 р. навчання в магістратурі на факультеті фізичної культури Кам’янець – Подільського державного університету, за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти.  Фізична  культура » який закінчив з відзнакою у червні 2006 р. і отримав кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

З  вересня 2005 р. по листопад 2008 р. працюю вчителем фізичного виховання в Кам’янець – Подільській СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики.

Протягом 2006 – 2010 р.р. виступав за футзальну команду
«Фортеця К-ПНУ»  в чемпіонаті України з футзалу ІІ ліга виграв 1 місце (Західний регіон), кубок України ІІ ліга (Західний регіон). В І лізі чемпіонату України з футзалу став бронзовим призером. В 2011 році виступав за  футзальний клуб «Спортлідер+» (м. Хмельницький., І ліга)

З  2008 року   працюю викладачем кафедри спорту і спортивних ігор в Кам’янець – Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У листопаді 2012 р. вступив до аспірантури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, де навчався відривом від виробництва до жовтня 2015 р. Протягом навчання успішно склав усі кандидатські іспити.

1 березня 2019 року в Спеціалізованій вченій раді к 08.881.01 Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту успішно захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт на тему «Програмування тренувального процесу кваліфікованих футболістів у річному макроциклі».

За період науково-педагогічної діяльності підготував та опублікував 41 наукову статтю та навчально-методичний посібник «Теорія і методика викладання спортивних ігор (Футбол)».

Нагороджений грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації.

Електронна пошта: stasiuk@kpnu.edu.ua

Список наукових праць

Дисципліни :

Адаптивний спорт (1 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Теорія і методика викладання спортивних ігор, (1 курс) спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Теорія і методика викладання спортивних ігор, (2 курс) спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Теорія і методика викладання спортивних ігор, (3 курс) спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Основи теорії спортивних змагань (3 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Паралімпійський спорт (3 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Професійна майстерність тренера(1 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «магістр»;

Спортивно-педагогічне вдосконалення  футбол (жінки).

Публікації в електронних журналах та платформах

електронної літератури