Алєксєєв Олександр Олексійович

Алєксєєв Олександр Олексійович (19.07.79., м. Кам’янець-Подільський, Хмельн. обл.) – тренер-викладач, канд. пед. наук. Закінчив: Кам’янець-Подільську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 (1994); Кам’янець-Подільський коледж харч. промисл. за спец. «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» (1998); Кам’янець-Подільський коледж харч. промисл. за спец. «Бухгалтерський облік» і здобув кваліфікацію бухгалтера (2003); Кам’янець-Подільський держ. пед. ун-т., ф-т. фіз. культ. з відзнакою і отримав освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр (2007); Кам’янець-Подільський нац. ун-т. ф-т. фіз. культ. з відзнакою і отримав освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст (2008); Кам’янець-Подільський нац. ун-т. ім. І. Огієнка, з відзнакою отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра (2009); аспірантуру Харківського нац. пед. ун-т. ім. Г. С. Сковороди де навчався на денній формі за спеціальністю 13.00.04. – теорія і методика професійної освіти (2013).

Спортивна кар’єра: переможець обл. Універсіад, багаторазовий чемпіон Хмельницької обл. з настільного тенісу, кандидат в майстри спорту України з настільного тенісу.

Тренерська кар’єра: тренер-викладач ОДЮСШІ «Інваспорт» (2014); ХОК ДЮСШ «Колос» з 2015.

Захистив канд. дис. «Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до формування здорового способу життя підлітків на традиціях українського козацтва» (2016, наук. керівник – к.п.н., доц. В. В. Ушмарова). Автор і співавтор понад 50 друкованих праць.

Нагороджений грамотами Кам’янець-Подільської міської ради та Кам’янець-Подільським нац. ун-т. ім. І. Огієнка.

Список наукових праць.

Електронна пошта: alieksieiev@kpnu.edu.ua

Дисципліни:

Вступ до спеціальності, (1 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Відновлення в спорті, (4 курс) спеціальність 017 Фізична культура і спорт ОС «бакалавр»;

Теорія і методика викладання настільного тенісу і бадмінтону, (4 курс) спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) ОС «бакалавр»;

Спортивно-педагогічне вдосконалення з настільного тенісу.

Публікації в електронних журналах та платформах електронної

літератури