Підтвердили статус непереможних

Протягом вересня – жовтня в Кам’янець-Подільському проводився чемпіонат міста з футболу.
В змаганнях прийняло участь п’ять команд, серед яких, дві з нашого ВУЗу, це минулорічний чемпіон «Фортеця-КПНУ» та «Буревісник».
«Фортеця-КПНУ» перемогла всіх своїх суперників і в черговий раз підтвердила статус незмінного чемпіона міста. В першій грі була здобута перемога з рахунком 4:1 над «Буревісником», в другій – 3:0 над «ПДАТУ», в третій – 5:0 над «ЗМІ – FNB» і заключній – 3:0 над «Центр – ПТО».
Гідно виступив і наш «Буревісник», зайнявши призове третє місце.
Кращими гравцями чемпіонату було визнано студентів Муляра Володимира (FV1-S15) та Радзівона Романа (FV3-B15). Також хотілося відзначити цікаву річ, що у всіх командах-учасниць змагань, крім «Центр-ПТО», були гравці, які навчаються або навчалися на факультеті фізичної культури.
«Фортецю-КПНУ» до чемпіонату готував завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович, «Буревісник» – викладач Петров А.О.