«Фортеця-КПНУ» в п’ятірці найкращих

В столиці нашої держави з 16 по 21 жовтня 2015 року проходили змагання по футболу серед чоловіків за програмою ХІІ літньої Універсіади України.
В змаганнях брали участь 12 команд обласних відділень (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту – Хмельницький-1 та 2, Львів-1 та 2, Київ-1 та 2, Вінниця, Дніпропетровськ,  Чернівці, Суми, Тернопіль, Миколаїв. КПНУ імені Івана Огієнка представляв Хмельницьку область як Хмельницький-1.
За результатами проведених ігор наш ВУЗ посів п’яте місце, поступившись лише одного разу з рахунком 1:0 команді Сумського державного університету, яка і стала в подальшому чемпіоном універсіади. За п’яте місце КПНУ імені Івана Огієнка було нараховано 396 очок.

Готував команду університету до змагань завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович.