СВО “БАКАЛАВР”, спеціальності 017 Фізична культура і спорт

017 Фізична культура і спорт 2023 р.
Володимир ЛУШНІКОВ, майстер спорту України з тенісу настільного. Багаторазовий переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України.
Дар’я БІЛОДІД, українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року, чемпіонка Європи та дворазова чемпіонка світу.
Родіон СМИК, Родіон ”fear” Смик (народився 20 листопада, 2000 року) є українським професійним CS:GO/CS:2 гравцем.Капітан і засновник команди The Witchers (пік по рейтингу №92 у світі та № 2 і № 3 в Україні).

Індивідуальні показники:
3 місце в Україні;
40 місце у світі.

Валерія ЯКУШЕВА, майстер спорту України з волейболу, срібна призерка Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд «СУПЕРЛІГА ДМАРТ» сезону 2022-2023 років.
Максим ДРАЧ, майстер спорту України з боксу, 2-разовий Чемпіон України, призер чемпіонату Європи.
Крістіна Гілевич, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, семиразова рекордсменка України, багаторазова чемпіонка Європи, триразова рекордсменка Європи.
017 Фізична культура і спорт 2022 р.
Владислав АНТОНЮК, кандидат в майстри спорту України з класичного та пляжного волейболу.
Надія ВЕГЕРИЧ, I розряд з футболу. Гравчиня ФК Шахтар (Донецьк). Входила до складу збірна України WU19. Бронзова призерка ХІV літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2019 році. Срібна призерка ХVІ літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2021 році у складі жіночої футбольної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка .
Євгеній ВЕРКУШ, майстер спорту України з дзюдо. Багаторазовий призер Чемпіонатів, Кубків України та Європи.
Ярослав ГАНДЕЙ, майстер спорту України зі спортивної гімнастики. Переможець Чемпіонату України та володар Кубку України.
Каріна ГОЛОВАНЧУК, I розряд з футболу. Бронзова призерка ХІV літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2019 році. Срібна призерка ХVІ літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2021 році у складі жіночої футбольної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка .
Вероніка ГУД, майстер спорту України міжнародного класу з тенісу настільного.
Ганна КОЛОСОВА, кандидат в майстри спорту України з боротьби на поясах “Алиш”, з боротьби кураш, з боротьби сумо, з дзюдо. Багаторазова призерка Чемпіонатів, Кубків України.
Іван КУДІН, кандидат в майстри спорту України з боксу, чемпіон Хмельницької області, переможець Всеукраїнських та міжнародних турнірів.
Вікторія ЛАЗУРКО, майстер спорту України з велосипедного спорту. Входить до складу кандидатів збірної України. Чемпіонка та призерка чемпіонатів України у 2017, 2018, 2019, 2021 роках (категорія молодь до 23-x) та всеукраїнських змагань. Срібна та бронзова призерка міжнародних змагань у 2016 році.
Ірина ЛАЗУРКО, кандидат у Майстри спорту України. Багаторазова чемпіонка України, учасниця Міжнародних змагань на треку. Багаторазова чемпіонка України та багаторазова призерка на шосе.
Антон ЛІМОНОВ, майстер спорту України з тенісу настільного.
Фарід МАМЕДОВ, майстер спорту України з дзюдо. Багаторазовий призер Чемпіонатів, Кубків України.
Сандро НАВЕРІАНІ, майстер спорту України з дзюдо. Багаторазовий призер Чемпіонатів, Кубків України.
017 Фізична культура і спорт 2021 р.
Владислав ГОНТКІВСЬКИЙ, майстер спорту України зі спортивної гімнастики. Багаторазовий призер та фіналіст Чемпіонатів і Кубків України.
Віталій ГОНТКІВСЬКИЙ, майстер спорту України зі спортивної гімнастики. Багаторазовий призер та фіналіст Чемпіонатів і Кубків України.
Василь ГУТНІК, захищає нашу країну від рашистських загарбників в лавах Національної гвардії України.
Аркадій КАРЦАН, майстер спорту України з боксу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, призер чемпіонату світу.
Марина КОСІК, I розряд з футболу. Гравчиня «ФК Восход» (Стара Маячка). Бронзова призерка ХІV літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2019 році. Срібна призерка ХVІ літньої Універсіади України з футболу (жінки) в 2021 році у складі жіночої футбольної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка .
Крістіна МЕЩИШИНА, 1-розряд з тенісу настільного.
Сабіна НОВОСАД, майстер спорту України з боксу. Призерка Чемпіонатів та Кубків України. Призерка чемпіонатів Європи.
Ірина ХРЯЩЕВСЬКА, майстер спорту України з дзюдо. Багаторазова призерка Чемпіонатів, Кубків України.
Олександра ШНИП, кандидат у майстри спорту України з фрістайлу. Багаторазова фіналістка Чемпіонатів та Кубків України.
017 Фізична культура і спорт 2020 р.
Каріна АЛЬМІЗ, майстер спорту України зі спортивної гімнастики. Призерка Чемпіонатів та Кубків України.
Владислав ГОРЕНИЧ, майстер спорту України зі спортивної акробатики. Член основного складу збірної команди України. Багаторазовий призер та переможець Чемпіонатів та Кубків України, призер чемпіонату Європи.
Валерія ЖУПАНСЬКА, майстер спорту України з тенісу.
Катерина ЗИРЯНОВА, майстер спорту України зі спортивної гімнастики. Фіналістка Чемпіонатів та Кубків України.
Богдан КРУЧЕК, I розряд з футзалу. Гравець СК «Сокіл» (Хмельницький).
Святослав СЕМИКРАС, заслужений майстер спорту України з сумо. Багаторазовий чемпіон України, Європи та світу.
Олександр СОЛОМЕННІКОВ, майстер спорту України з боксу, переможець Кубку України, призер чемпіонату України, член збірної команди України з боксу.