Український рукопаш «Спас» – Вогонь нації: сезон 4 «КОЗАЦЬКА ПОКРОВА»

11-12 квітня 2024 року у спортивному залі № 4 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся відкритий чемпіонат Кам’янця-Подільського з українського рукопашу «Спас» – «Вогонь нації: сезон 4 – Козацька Покрова».

У змаганнях взяли участь 70 учасників з м. Вінниці, м. Хмельницького та м. Кам’янця-Подільського.

Чемпіонат проводився з чотирьох розділів: рукопаш спас, штовхач, ножовий, шабельний бій та 10-ти турнірних боїв.

Усі учасники турніру були нагороджені пам’ятними призами та нагородами.

Наші козачата з Кам’янця-Подільського під керівництвом свого тренера здобувача факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) Андрія ГАДАЯ вибороли 25 – золотих, 10 – срібних, 2 –  бронзових медалі й показали гарні поєдинки.

Організатор та ведучий чемпіонату – Голова громадської організації «Школи Традиційних Бойових Мистецтв України», тренер команди традиційних бойових мистецтв Андрій ГАДАЙ, головний секретар – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, суддя ІІІ категорії з українського рукопашу Майя ЗУБАЛЬ, допомогу в суддівстві  надавали студенти та випускники факультету фізичної культури КПНУ ім. Івана Огієнка.

Відроджуємо українські національні традиції разом!

Вітаємо і пишаємось нашими здобутками і бажаємо подальшого розвитку, ще більших досягнень та успіхів!