Першість К-ПНУ присвячена тижню «Здорового способу життя» за програмою рухливих ігор «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

23.09.2024 року в спортивному залі №4 (ауд. 120) що по вул. Драй-Хмари, 42, відповідно до плану спортивно-масових заходів факультету фізичної культури, кафедри спорту і спортивних ігор в університеті було проведено першість К-ПНУ з рухливих ігор «Веселі старти» присвячена тижню «Здорового способу життя».

В змаганнях взяли участь збірні команди перших курсів університету.

У результаті проведення змагань місця розподілились наступним чином:

– І місце посіла команда «МОТИВАТОРИ» спеціальності 227 Терапія та реабілітація (Фізична реабілітація), група ТР1-В24, факультету фізичної культури;

– ІІ місце посіла команда «НЕПЕРЕМОЖНІ» спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), група FK1-B24, факультету фізичної культури;

– ІІІ місце посіла команда «МЕСНИКИ» спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту), група FKS1-B24, факультету фізичної культури.

Суддівство змагань забезпечували здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальності 017 Фізична культура і спорт, група  FKS1-М24 та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня група FKS1-B23 і FKS1-B22.

Підводячи підсумки змагань, висловлюємо подяку профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку.