Першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед чоловічих команд присвячена 75-річчю факультету фізичної культури

Відповідно до плану спортивно-масових заходів факультету фізичної культури, з 11 по 12 вересня 2024 року на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка була проведена першість Університету з пляжного волейболу серед чоловічих команд присвячена 75-річчю факультету фізичної культури.

У результаті проведення змагань місця розподілилися наступним чином:

– І місце посіла пара факультету фізичної культури (Дмитро Самусєв, FKS1-B22 група, Максим Аврамчук, FK1-M24 група);

– ІІ місце посіла пара факультету фізичної культури (Юрій Касіянчук, FK2-B22 група, Давид Мартиросян, FK1-B24 група);

– ІІІ місце посіла пара факультету фізичної культури (Іван Стрильчук, FK1-B22, Юрій Кінаш, FKS1-B23 група).

Суддівство змагань забезпечили здобувачі вищої освіти:

– Вікторія Сокальська, FKS1-B23 група;

– Вікторія Горецька, TRms1-B24 група.

Підводячи підсумки змагань, висловлюємо подяку профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку.