ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

13 вересня 2024 року в нашому місті на стадіоні імені Григорія Тонкочеєва відбулись урочитості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

З вітальним словом до присутніх виступили представники Виконавчої влади міста. Декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент, член виконавчого комітету відділення НОК України в Хмельницькій області Іван СТАСЮК нагородив 413 учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Кам’янець-Подільський.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесними грамотами Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради були нагороджені науково-педагогічні працівники та здобувачі факультету фізичної культури: декан факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент Іван СТАСЮК; завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент Микола ПРОЗАР; завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент Юрій ЮРЧИШИН; кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Майя ЗУБАЛЬ, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Андрій ЛАДИНЯК; здобувач другого магістерського рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт Андрій ГАДАЙ.

Вітаємо колег зі святом та бажаємо подальших успіхів!