Чемпіонат України з велоспорту на відкритому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат

У м. Києві з 8 по 14 серпня 2024 р. відбувся чемпіонат України з велоспорту на відкритому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Здобувачка вищої освіти факультету фізичної культури (FKS1-B21 група) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Кондрут Віолетта серед жінок – еліта гідно виступила на чемпіонаті України в олімпійському виді програми та посіла 2 місце в командній гонці на 4 кілометра.
Вітаємо Віолетту з відмінним виступом в столиці! Бажаємо нових вдалих стартів та гучних результатів!

Дякуємо ЗСУ 💙💛 за можливість проводити змагання у незламній країні під час повномасштабної війни з російськими загарбниками, окупантами та інтервентами!

Слава Україні!