ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення»

Здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, групи FKS1-M23 факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка Андрій ГАДАЙ прийняв участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення», що відбулась 10-11 травня 2024 року в м. Львів на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Доповідь на тему: «РОЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ В СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ».
Науковий керівник: Майя ЗУБАЛЬ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент.