Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів та юнаків

17-19 травня в курортному місті Мальграт де Мар (Іспанія) пройшов чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів та юнаків.
485 учасників з 17 країн Європи виборювали звання найкращих.
Відмінний результат показла збірна команда України зайнявши перші командні місця у всіх вікових категоріях.
Приємно відзначити гарний результат вихованця ДЮСШ “Авангард” і спортивного клубу “Комбат”, студента третього курсу К-ПНУ імені Огієнка (FKS1-B21), факультету фізичного виховання, МСУМК МАРЧУКА Антона, який став чемпіоном Європи у розділі Самозахист і срібним призером чемпіонату у розділі Клоз-контакт (в/к 77кг) серед дорослих.
Вітаємо Антона і його тренерів МАРЧУКА Олександра і МАРЧУКА Олександра молодшого з успішним виступом на чемпіонаті Європи і бажаємо нових яскравих перемог!
ДЯКУЄМО ЗСУ за можливість тренуватись і брати участь у змаганнях!!!