Відкрита першість К-ПНУ імені Івана Огієнка з боротьби сумо

ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться 7-8 жовтня 2024 року в залі №4, що на вул. Драй-Хмари 42, м. Кам’янця-Подільського (зал №4). Початок змагань о 14.00 год.

КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво проведення змагань здійснює адміністрація і профком студентів, аспірантів та докторантів університету. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

До змагань допускаються юнаки та дівчата, які пройшли необхідну спортивну підготовку та медичну перевірку.

Відкрита першість університету серед дорослих (чол./жін.).

Вагові категорії:

жінки: до 55 кг; до 65 кг; до 72 кг; до 80 кг; до 95 кг; + 95 кг та абсолютна; чоловіки: до 70 кг; до 85 кг; до 92 кг; до 100 кг; до 115 кг; + 115 кг та абсолютна;

У командних змаганнях команда формується з 4-х учасників: перший – семпо, другий – тюкен, третій – тайсю та один запасний – субстайтжи.