Відкрита першість К-ПНУ імені Івана Огієнка, присвячена 75-річчю факультету фізичної культури

26 вересня 2024 р. на базі спортивної зали № 7 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися змагання з настільного тенісу − відкрита першість К-ПНУ імені Івана Огієнка, присвячена 75-річчю факультету фізичної культури. Змагання проводилися з визначенням усіх місць.

Серед дорослих 1-е місце посів Віктор Самонюк, 2-е місце − Олексій Скрипка, 3-є місце − Олег Ковтун. Серед дітей 1-е місце виборов Дмитро Качалов, 2-е місце − Влад Закорчменний, 3-є місце − Тарас Герук. Організацію та проведення змагань забезпечили науково-педагогічні працівники кафедри спорту і спортивних ігор (головний суддя − Олександр Алєксєєв, головний секретар − Юлія Петрова).