Кубок Ректора з мініфутболу серед чоловіків, присвячений 75-річчю факультету фізичної культури

Відповідно до  Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, 19 вересня 2024 року були проведені змагання на Кубок Ректора з мініфутболу серед  чоловіків, присвячені 75-річчю факультету фізичної культури.

В турнірі взяли участь 5 команд:

• збірна команда природничо-економічного факультету
  • збірна команда фізико-математичного факультету
  • збірна історичного факультету
  • збірна команда факультету фізичної культури
  • команда фізичної реабілітації

У фіналі зустрілись збірна команди природничо-економічного факультету та фізичної реабілітації. В драматичному поєдинку поступаючись в рахунку 1:3 команда природничо-економічного факультету зуміла змінити хід зустрічі (забивши 3 мячі) і вирвати перемогу з рахунком 4:3 на свою користь.

Організаторами та арбітрами матчів були:  Андрій ПЕТРОВ  (кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спорту і спортивних ігор), Віталій АВІНОВ (старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор). Вадим СТАСЮК (кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор).