Виступ здобувачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на чемпіонаті Європи U20 з волейболу (чоловіки)

Молодіжна команда України (U20) вдруге в історії фінішувала в числі чотирьох найкращих на Євроволеї. Після другого місця в 2016-му зараз наші волейболісти стали, поступившись у матчі за бронзу чехам, четвертими. Цей результат допоміг Україні вчетверте в історії пробитися на чемпіонат світу U21.

У складі збірної України вдало виступили здобувачі Кам’янець-Подільського національного університету факультету фізичної культури брати Андрій Челеняк (FKS1ms-B23) та Іван Челеняк (FKS1-B24) та Максим Свиридов (FK1-B24), які виконали норматив Майстра спорту України.

Щиро вітаємо наших здобувачів і бажаємо вдало виступити на чемпіонаті світу U21.