Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку

В м. Києві на відкритому велотреку проходив основний чемпіонат України з велосипедного спорту на треку, де зібралися найсильніші велогонщики України, та відбирались на чемпіонат Європи.

Серед чоловіків та жінок до 23 років, юніори, юніорки 2 червня 2024 року в командному спринті серед жінок до 23 років здобувачка вищої освіти факультету фізичної культури, спеціальності 017 Фізична культура і спорт (FKS1-B21 група) Кондрут Віолетта посіла 3 місце.

В олімпійському виді  командної гонки  серед жінок до 23 років Віолетта Кондрут посіла третю сходинку у складі збірної команди Хмельницької області. Також Віолетта посіла треті місця у гонці «Спринт» та у гонці «Кейрін».

Заключний день на чемпіонаті України з велосипедного спорту який проходив з 1 по 6  червня на київському велотреку серед жінок  до 23 років пройшла дуже цікава гонка «Медесон» де двоє дівчат їдуть естафету з поштовхом (дистанція 60 кіл) 3 місце також посіла Кондрут Віолетта разом з спортсменкою із Черкас.

У в гонці ГІТ 500 метрів з місця Кондрут Віолетта також посіла 3 місце.

Загалом за 6 днів змагань де прийняли участь понад 200 спортсменів із 20 областей України, було 11 гоночних видів.

Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо подальших спортивних звершень!