КУБОК ЄВРОПИ З ДЗЮДО СЕРЕД ЮНІОРІВ

25-26 травня 2024 року в литовському Каунасі відбувся черговий Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. Потужним складом з 35 спортсменів на змаганнях була представлена збірна України, серед яких 5 здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Срібло Кубку Європи серед юніорів здобув Іван Кутенков (FKS1-B21) у ваговий категорії до 90 кг.

Бронзові нагороди у свій актив записали Гліб Дубіна (FK2-B21) у ваговий категорії до 66 кг і Федір Ярошенко (FK1-B22) у ваговий категорії +100 кг.

Відзначимо, що завдяки цьому результату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, випередивши збірні Естонії та Литви.

Щиро вітаємо наших дзюдоїстів та їх тренерів з чудовим виступом та бажаємо подальших успіхів!