Зональні змагання ХІХ Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд

Третій раз поспіль у фіналі Універсіади!!!

З 08 по 11 травня 2024 року в м. Хмельницький у Хмельницькому національному університеті відбулися зональні змагання ХІХ Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

Перед початком змагань відбувся парад відкриття.

Відповідно до Регламенту змагань у зональних змаганнях взяли участь чотири команди:

– команда Хмельницької області (К-ПНПУ, ХНУ);

– команда Миколаївської області (НУК);

– команда Івано-Франківської області (ПНУ);

– команда Львівської області (ЛНУВМБ).

Відповідно до розкладу ігор у перший день змагань 9 травня 2024 року представниці Хмельницької області зустрічалися з командою Івано-Франківської області й здобули перемогу з рахунком 3:0 (25:17; 25:14; 25:15).

Другого ігрового дня Хмельницька область провела гру з командою Львівської області й здобула також впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25:7; 25:3; 25:2).

11 травня збірна команда Хмельницької області перемогла команду Миколаївської області з рахунком 3:0 (25:13; 25:9; 25:11) й здобула право участі у фінальній частині ХІХ Літньої універсіади України з волейболу серед жіночих команд, яка відбудеться з 22 по 26 травня 2024 року у місті Тернопіль.

Підготував завідувач кафедри спорту і

спортивних ігор Микола Прозар