9-10 квітня 2024 року відбулась Звітна наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023-2024 навчальному році і проводилась у змішаному форматі.

У конференції прийняли активну участь здобувачі першого бакалаврського та другого магістерського рівня здобуття вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт  (Тренер з видів спорту).

Керівником підсекції «Спорт і спортивні ігри», була Майя ЗУБАЛЬ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; секретарем –  Ірина РАЙТАРОВСЬКА, старший викладач.

У підсекції взяли участь 31 здобувач ВО, з повідомленнями виступили 20 студентів.

Активнішими були студенти-магістранти, оскільки вони готували матеріали за наслідками досліджень, що передбачаються у їхніх наукових дипломних проектах. Доповіді були змістовними, ґрунтовними та актуальними і відповідали тематиці кваліфікаційних робіт.

Кращими були доповіді наступних студентів:

«Прямий нападаючий удар як основа тактичних дій у нападі»

Дарія СТУЖУК, студентка 1 курсу факультету фізичної культури

Науковий керівник Микола ПРОЗАР, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент

«Щодо питання аналізу поведінки єдиноборців у борцівському поєдинку»

Дмитро ПЕРЕБИЙНІС, студент 1 курсу факультету фізичної культури

«Види підготовки спортсмена в українському рукопаші “Спас”»

Андрій ГАДАЙ, студент 1 курсу факультету фізичної культури

Науковий керівник Майя ЗУБАЛЬ, кандидат наук з фізичного

виховання та спорту, доцент

«Соціально-педагогічні основи формування фізичної активності дітей та підлітків»

Дмитро КОЗАК, студент 1 курсу факультету фізичної культури