КУБОК ЄВРОПИ З ДЗЮДО

Минулими вихідними в столиці Латвії відбувся черговий в нинішньому сезоні Кубок Європи серед дорослих. Чисельним складом із 26 спортсменів участь в змаганнях взяла українська збірна, в доробку якої 11 нагород.

На найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 100 кг піднявся студент факультету фізичної культури ЗАУР ДУНЬЯМАЛІЄВ (FKS1-B22). З першого поєдинку українець демонстрував блискучу боротьбу, одним за одним долаючи своїх суперників. Розібравшись з представниками Естонії, Нідерландів та Швеції, у півфіналі Заур іппоном здолав туркмена Маянова, після чого у фіналі зустрівся з французьким дзюдоїстом Дермее. У підсумку на другій хвилині поєдинку українець блискучим кидком через себе здобув перемогу і захват місцевої публіки. Це було надзвичайно красиво! Для 24-річного Дуньямалієва це друга в кар᾿єрі медаль з континентальних кубків і друге золото.

Бронзову нагороду в однойменній категорії виборов здобувач вищої освіти КАРЇЇМ НУРІЄВ (FK2-B20).

Вітаємо спортсменів та тренерів із вдалим виступом!