Командні змагання з тенісу настільного між здобувачами вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

5 березня 2024 р. на базі спортивної зали № 7 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися командні змагання з тенісу настільного між здобувачами вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Змагання проводилися з вибуванням (після двох поразок) з визначенням зайнятих місць.

Перше місце зайняла команда здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізичної культури у складі Олега Ковтуна та Дмитра Волошина.

Друге місце зайняла команда здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеня «бакалавр» факультету образотворчого мистецтва Христини Міськевич та Василя Баранюка.

Третє місце посіла команда здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізико-математичного Артема Серебрянського та Андрія Данильчука.

Організацію та проведення змагань було забезпечено науково педагогічними працівниками кафедри спорту і спортивних ігор (головний суддя Олександр Алєксєєв, головний секретар Юлія Петрова).