Baku Grand Slam 2024

З 16 по 18 лютого в столиці Азербайджану завершився третій турнір Світової серії дзюдо нинішнього сезону – Baku Grand Slam 2024. Участь у змаганнях взяли понад 400 спортсменів з 64 країн світу, серед яких 10 представників збірної України.

Приємні новини для українських вболівальників дзюдо приніс перший змагальний день турніру серії Grand Slam в Баку. Першу нагороду з турнірів Світової серії дзюдо в новому сезоні нашій команді принесла Дар’я Білодід, випускниця факультету фізичної культури, яка вперше за півроку взяла участь у змаганнях.

В останній день змагань срібну нагороду виборола здобувачка вищої освіти 3 курсу (FK2-B21) факультету фізичної культури Юлія Курченко. Юлія у півфіналі перемогла німкеню Анну Монту Олек, однак у фіналі зазнала поразки від Гуше Стенгейс з Нідерландів. Для українки це друга нагорода на Грендслемах: у 2023 році вона взяла «бронзу» у Тбілісі.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом!