Профорієнтація – запорука успішного набору

Одним з основних напрямків діяльності кафедри спорту і спортивних ігор  безумовно є профорієнтаційна робота, а саме заходи, які спрямовані на пошук  здібних та обдарованих абітурієнтів.

25 жовтня 2023 року старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Віталій АВІНОВ під час робочої поїздки в м. Хмельницький, а саме до СК «Сокіл», провів профорієнтаційну роботу з гравцями футзального колективу для вступу на навчання на факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана.

Під час зустрічі була надана інформація про переваги навчання у нашому закладі, про високі спортивні здобутки здобувачів вищої освіти на змаганнях різного рівня, в тому числі і міжнародного.

Варто зазначити, що на даний момент дев’ять футзалістів СК «Сокіл»  здобувачами вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана. Тому сподіваємось на подальшу активну співпрацю із зазначеним спортивним клубом.