Кубок Хмельницької області з класичного пауерліфтингу

21-22 жовтня 2023 року в м. Городок відбувся Кубок Хмельницької області з класичного пауерліфтингу. У складі збірної команди м. Кам’янця-Подільського в змаганнях приймали участь 3 представники факультету фізичної культури К-ПНУ.

Серед жінок у ваговій категорії до 52 кг бронзовою призеркою стала студентка групи FKS1-M22 Айгюн Салманова. Її результати 65 кг у присіданнях, 40 кг у жимі лежачи та 100 кг у сумі триборства склали 205 кг, що дозволило спортсменці виконати 3-й дорослий розряд.

Студент групи FKS1-B21 Владислав Кривий став беззаперечним переможцем Кубку у ваговій категорії до 83 кг. Його результати 200 кг у присіданнях, 120 кг у жимі лежачи та 210 кг у тязі склали 530 кг у сумі триборства, що дало можливість спортсмену успішно виконати норматив 1-го дорослого розряду та кваліфікуватися на Кубок України з класичного пауерліфтингу 2023 року, що проходитиме 23-30 листопада у м. Коломия, Івано-Франківської області.

Студентка групи FKS2-M23 Катерина Муляр приймала участь у вищезгаданих змаганнях у якості судді (1 категорія), забезпечуючи проведення Кубку області на високому організаційному рівні.

Айгюн Салманова також успішно здала екзамен та отримала кваліфікацію судді з пауерліфтингу 2 категорії.

Тренер Тетяна Мельник