Відкритий Чемпіонат Камʼянця-Подільського з Українського рукопашу «СПАС»

30 вересня 2023 року у спортивному залі №4 за сприяння факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся Відкритий Чемпіонат Камʼянця-Подільського з Українського рукопашу «СПАС», присвячений Дню захисників і захисниць України та Дню Українського козацтва!

Організатор та головний суддя змагань: Президент Хмельницької обласної федерації «Спас» та Школи традиційних бойових мистецтв України, магістрант факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт К-ПНУ імені Івана Огієнка Андрій Гадай Andy Gadai.

Активну участь в проведенні змагань прийняли викладачі, студенти, випускники факультету фізичної культури.
Щасливі тим, що молоде покоління не забуває своїх витоків і історію та відроджує українські спортивні традиції!
Слава всім Захисникам та Захисницям! Слава Збройним Силам України!!!