Нові здобутки студента факультету фізичної культури

3 вересня 2023 року у м. Львові випускник спеціальності 017 Фізична культура і спорт – Атаманюк Андрій приймав участь в чемпіонаті України з шосейного бігу на дистанції 5 км серед дорослих та молоді, який проводився в рамках забігу «День 557 Львівський півмарафон незламності 2023».

В результаті участі в змаганнях Андрій Атаманюк виборов золоту нагороду на дистанції 5 км серед молоді та дорослих, забезпечивши цим собі участь у чемпіонаті світу з шосейного бігу, який відбудеться 30.09.2023-01.10.2023 у місті Рига (Латвія).

Необхідно відмітити, що на чемпіонаті світу спортсмени змагатимуться на трьох дистанціях з бігу на 1 милю, 5 кілометрів та у півмарафоні.

В підсумку змагань в командному заліку чемпіонату України, збірна Хмельницької області посіла 6 місце.

Тренує спортсмена заслужений тренер України з легкої атлетики, доцент кафедри спорту і  спортивних ігор – Ліщук Василь Володимирович.

Вітаємо та бажаємо подальших спортивних здобутків!