КУБОК ЄВРОПИ З ДЗЮДО СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ ДО 21 РОКУ

В польському містечку Познань 15-16 квітня 2023 року відбувся континентальний Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року, в якому взяли участь 33 представники України. Бронзу для української збірної приніс здобувач вищої освіти 2 курсу групи FKS1-B21, факультету фізичної культури Кам᾿янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Іван КУТЕНКОВ (в/к до 90 кг). Поступившись вже у стартовому поєдинку азербайджанцю Багірову, Іван подолав надскладну втішну сітку, здобувши 4 перемоги, після чого у поєдинку за бронзу здолав свого співвітчизника Назарія ЮРЧАКА, здобувача вищої освіти 3 курсу групи FK1-B20, який в свою чергу у півфіналі поступився майбутньому чемпіону змагань з Нідерландів.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог.

Кафедра спорту і спортивних ігор